Bal Wszystkich Świętych

31 października 2021 roku (niedziela) w naszej parafii odbył się już trzeci Bal Wszystkich Świętych.

Dzieci przebrane w stroje świętych, przyszły na Mszę Świętą dla dzieci o godzinie 10:30 i zajęły miejsca w pierwszych ławkach. Podczas homilii ksiądz dziekan pokazywał figurki różnych świętych, opowiadał o nich, a dzieci miały za zadanie odgadnąć, o jakim świętym jest mowa. Po Mszy Świętej dzieci wraz z rodzicami udały się do salek na plebanii. Tam czekał na wszystkich pyszny poczęstunek oraz fantastyczna zabawa. Nie zabrakło tańców, śpiewów, religijnych zabaw (kalambury, głuchy telefon). Chłopcy mieli możliwość pograć w piłkarzyki. Była też okazja do zaprezentowania swoich strojów i opowiedzenia o świętej lub świętym, za których się przebrało.

Z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację i przygotowanie Balu oraz tym, którzy zechcieli w nim uczestniczyć. Mamy nadzieję, że Bal Wszystkich Świętych stanie się tradycją w naszej parafii. Do zobaczenia za rok.