V Niedziela Wielkiego Postu – 26 III 2023

1.Dzisiejsza niedziela jest V Wielkiego Postu, Msze św. jak w każdą niedzielę. O godz. 17.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie witamy Parafian i Gości w naszym kościele.

2. Od czwartku Mszą św. o godz. 9.00 rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Sławomir Lewandowski, proboszcz Parafii Matki Bożej Łaskawej w Zgorzelcu, budowniczy kościoła. Zakończenie Rekolekcji w sobotę spowiedzią świętą. Zachęcamy i zapraszamy Parafian do udziału w Rekolekcjach i skorzystania ze spowiedzi św. Taca zebrana w sobotę jest przeznaczona na wsparcie budowy kościoła Matki Bożej Łaskawej, prosimy Parafian o ofiarność. Plan Rekolekcji wywieszony jest w gablotce.

3. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy o godz. 9.00 i o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

4. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową, która rozpoczyna Wielki Tydzień, na każdej Mszy św. poświęcenie palm.

5. W zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

6. Dziękujemy Parafianom, którzy w minionym tygodniu wsparli finansowo Parafię w wysokości 1600 zł. Bóg zapłać za wszelkie dobro.

7. Chorych z naszej Parafii odwiedzimy w Wielki Piątek od godz. 8.30.

8. W Wielki Piątek o godz. 15.00 rozpoczniemy w naszym kościele Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta do kościoła św. Maksymiliana Kolbe. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy Parafian, mieszkańców naszego miasta, Stowarzyszenia i wspólnoty.

9. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. Paderewskiego 6 a,b,c. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.