XIX Niedziela Zwykła – 7 sierpnia 2022

1.Dzisiejsza niedziela jest XIX Niedzielą Zwykłą, Msze św. jak w każdą niedzielę. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o godz. 12.00 Zmiana Tajemnic Różańcowych. Serdecznie witamy Parafian i Gości w naszym kościele i Parafii.

2. Kalendarz liturgiczny na bieżący tydzień: poniedziałek – św. Dominika, wtorek – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, środa – św. Wawrzyńca, czwartek – św. Klary.

3. W poniedziałek o godz. 13.00 Msza św. w Częstochowie na zakończenie Pieszej Legnickiej Pielgrzymki na Jasną Górę.

4. W sobotę 13 sierpnia o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie, tradycyjnie w tym dniu odmawiamy wszystkie części różańca: I po Mszy porannej, II o godz. 12.00, III o godz. 15.00 i IV w czasie procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. Odpustowa w Parafii św. Maksymiliana Kolbe.

6. 15 sierpnia po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na budowę kościoła w Parafii Matki Bożej Łaskawej w Zgorzelcu, której proboszczem jest mój Przyjaciel ks. Sławomir Lewandowski. Proszę Parafian o wsparcie tego szczytnego celu.

7. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego odpoczynku.

8. Dziękujemy rodzinom z ul. Paderewskiego 6 a,b,c które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. Kościuszki. Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.