XXV Niedziela Zwykła – 19 września 2021

1.Dzisiejsza niedziela jest XXV Niedzielą Zwykłą. Msze św. jak w każdą niedzielę. Serdecznie witamy Parafian i Gości w naszej Parafii i kościele.

2. Kalendarz liturgiczny na bieżący tydzień: poniedziałek – Rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Legnicy, wtorek – Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, czwartek – św. o. Pio.

3. Jutro w poniedziałek w katedrze legnickiej odbędzie się ingres Ks. Bpa Andrzeja Siemieniewskiego do katedry legnickiej, początek uroczystości o godz. 11.30. Serdecznie prosimy Parafian w tym dniu o modlitwę w intencji naszego Biskupa Andrzeja, Biskupa Legnickiego.

4. We wtorek o godz. 16.00 spotkanie dzieci komunijnych.

5. We środę 22 września o godz. 18.00 Nabożeństwo do św. Rity. Tradycyjnie przed Mszą św. Koronka i Litania do św. Rity, a po Mszy poświęcenie róż i błogosławieństwo relikwiami św. Rity. Zapraszamy Gości i Parafian.

6. W czwartek o godz. 17.30 Nabożeństwo do św. o. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy Modlitewnej Ojca Pio w sali na plebani.

7. W piątek Mszą św. o godz. 9.00 rozpocznie się Jubileusz 60 – lecia Szkoły Podstawowej nr 4, imienia Mikołaja Kopernika. W czasie Mszy św. zostanie poświęcony nowy sztandar Szkoły. Serdecznie zapraszamy.

8. Przyjmujemy zapisy na Pielgrzymkę Żywego Różańca i wszystkich chętnych do Krzeszowa w dniu 2 października w sobotę. Szczegółowy program Pielgrzymki wywieszony jest w gablotce. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

9. Dziękujemy rodzinom z ul. Żołnierzy II Armii WP od 2f do końca, które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z Osiedla Orła Białego od 1 do 7. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. o godz. 9.00.