XII Niedziela Zwykła – 23 VI 2024

1.Dzisiejsza niedziela jest XII Zwykłą i kolejną miesiąca. Dzisiaj o godz. 00 Msza św. odpustowa w kościele w Krzewinie. O godz. 17.30 Nabożeństwo do św. Ojca Pio, a Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Serdecznie witamy Parafian i Gości w naszym kościele.

2. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 12.00 żegnamy i dziękujemy ks. Tomaszowi za pięcioletnią pracę w naszej Parafii. Decyzją Biskupa Legnickiego z dniem jutrzejszym ks. Tomasz zostaje przeniesiony do Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bolesławcu. Życzymy ks. Tomaszowi sukcesów w pracy duszpasterskiej w nowej Parafii.

3. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, piątek – św. Ireneusza , sobota – Uroczystość odpustowa św. Apostołów Piotra i Pawła.

4. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 18.00.

5. W środę i w czwartek w godzinach od 16.30 do 17.30 Parafialny Zespół Caritas zaprasza po odbiór żywności rodziny objęte Programem Pomocy Żywnościowej.

6. W sobotę Uroczystość Odpustowa w naszej Parafii. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. Prałata Stanisława Szupieńki, Dyrektora Wydziału ds. Sztuki Kościelnej Legnickiej Kurii Biskupiej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy Parafian i Gości.

7. Wszystkim, którzy rozpoczęli czas wakacji i urlopów życzymy dobrego wypoczynku.

8. Studentom na czas egzaminów życzymy darów Ducha św. i opieki Matki Bożej.

9. Dziękujemy osobom które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. Krakowskiej. Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.