Spotkanie Opłatkowe 2016

W Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, 6 stycznia, w Klubie w Markocicach odbyło się spotkanie wspólnot z Parafii św. Ap. Piotra i Pawła.

Na spotkanie przybył Żywy Różaniec, Rada parafialna, Parafialny Zespół Caritas i młodzież z wolontariatu, Towarzystwo Przyjaciół Seminarium, Chór parafialny, Wspólnota Miłosierdzia Bożego, Wspólnota Modlitewna św. Rity, Katecheci, lektorzy i ministranci oraz osoby zaangażowane w życie duszpasterskie naszej wspólnoty parafialnej. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się modlitwą i przełamaniem się opłatkiem.

Ks. Proboszcz Ryszard Trzósło wraz z Księżmi Wikariuszami: ks. Krzysztofem Zimnickim i ks. Piotrem Frodymą życzyli obecnym, aby grupy parafialne i wspólnoty modlitewne istniejące w naszej Parafii rozwijały się i były dla całej Parafii fundamentem jedności wszystkich mieszkańców Parafii.

Po wspólnym

kolędowaniu i życzeniach noworocznych rozpoczęła się wspólna zabawa i tańce.