Pielgrzymka Żywego Różańca do Krzeszowa

W sobotni poranek wyjechała z naszej Parafii z ks. Proboszczem Ryszardem Trzósło pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. To kolejna pielgrzymka Róż Różańcowych oraz wszystkich, którzy modlą się różańcem.

Około 5 tys. osób uczestniczyło w spotkaniu w Sanktuarium Krzeszowskim, które rozpoczęło katechezą ks. Bogdana Michalskiego z Papieskich Dzieł Misyjnych i adoracją Najświętszego Sakramentu połączoną z różańcem.

Uroczystej Eucharystii przewodniczył ks. Biskup Senior Stefan Cichy z ponad 100 kapłanami, a homilię wygłosił Ks. Biskup Marek Mendyk. Po Mszy św. odbył się koncert na scenie przygotowanej przed Bazyliką i wspólna agapa zakończona o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Pielgrzymom z Bogatyni za wspólne pielgrzymowanie i modlitwę w intencjach Rodzin, Parafii i naszego miasta.