Bal Wszystkich Świętych

Dnia 31 października dzieci w raz z rodzicami z naszej Parafii brały udział w Balu Wszystkich Świętych zorganizowanym przez ks. Piotra Frodymę i ks. Andrzeja Tarnowskiego. Bal rozpoczął się w kościele parafialnym, w którym odmówiliśmy wspólnie modlitwę różańcową i wraz z relikwiami świętych przeszliśmy do Szkoły Podstawowej nr 1. Podczas wspólnej, radosnej zabawy przeplatanej śpiewem karaoke, ciekawymi konkursami, uczestnicy balu mogli wykazać się wiedzą o swoich świętych patronach oraz prezentacją artystycznych talentów. Do organizacji Balu przyłączyły się dyrekcje dwóch Szkół Podstawowych nr 1 i 4 znajdujących się na terenie naszej parafii, którym za pomoc składamy wielkie „Bóg zapłać”. Dziękujemy także parafiankom i paniom katechetkom za przygotowanie słodkiego poczęstunku. Patronat nad Balem Wszystkich Świętych objął ks. Dziekan Ryszard Trzósło, który sponsorował liczne nagrody. Liczymy, że w przyszłym roku w Balu weźmie udział jeszcze większa liczba uczestników.