Spotkanie opłatkowe i karnawałowe

W czwartek 19 stycznia w Klubie w Markocicach odbyło się spotkanie opłatkowe i karnawałowe wspólnot z Parafii św. Ap. Piotra i Pawła.Na spotkanie przybyła: Rada parafialna, Żywy Różaniec, Wspólnota Miłosierdzia Bożego, Grupa modlitewna św. Rity, Grupa modlitewna św. o. Pio, Wspólnota Koronkowych Kół Miłosierdzia, Towarzystwo Przyjaciół Seminarium Duchownego, Parafialny Zespół Caritas, Domowy Kościół, Zespół Katechetyczny, Chór parafialny, Schola dzieci i młodzieży, Służba liturgiczna i aktyw parafialny oraz osoby zaangażowane w życie duszpasterskie naszej wspólnoty parafialnej.

Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się modlitwą i przełamaniem się opłatkiem, następnie ks. Proboszcz Ryszard Trzósło wraz z księżmi wikariuszami: ks. Piotrem Frodymą i ks. dr Adamem Szpotańskim złożył wszystkim obecnym życzenia noworoczne życząc, aby grupy parafialne i wspólnoty modlitewne istniejące w naszej Parafii rozwijały się i były dla całej Parafii fundamentem budowania jedności wszystkich mieszkańców Parafii.

Wśród obecnych uczestników spotkania wyszła propozycja, aby podobne spotkanie integracyjne Parafian zorganizować po Świętach Wielkanocnych.