V Niedziela Zwykła – 5 II 2023

1.Dzisiejsza niedziela jest V Niedzielą Zwykłą i pierwszą miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy o godz. 12.00 Zmiana Tajemnic Różańcowych. Serdecznie witamy Parafian i Gości w naszym kościele.

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, piątek – św. Scholastyki.

3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VI i VII.

4. Serdecznie dziękujemy Parafianom, którzy w minionym tygodniu sprzątali dekoracje świąteczne w kościele.

5. W sobotę 11 lutego, w dzień Matki Bożej z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorych. Po Mszach św. o godz. 9.00 i 18.00 wszystkim chętnym którzy będą w stanie łaski uświęcającej zostanie udzielony sakrament chorych.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 uroczysta Msza św. w intencji Bogatyńskich Amazonek.

7. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Możemy 1% od dochodu przeznaczyć na rzecz naszej Parafii poprzez Caritas Diecezji Legnickiej. Należy wpisać w odpowiedniej rubryce: Caritas Diecezji Legnickiej KRS 0000221535, a w rubryce – cel szczegółowy: Parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Bogatyni.

8. Kurs przedmałżeński dla narzeczonych rozpocznie się w naszym dekanacie w sobotę po Środzie Popielcowej 25 lutego o godz. 19.00.

9. Studentom na czas sesji egzaminacyjnej życzymy darów Ducha św.

10. Dziękujemy rodzinom z Osiedla Orła Białego 17,19,2 i 4, które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z Osiedla Orła Białego 6,8,10 i 12. Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.