XXVII Niedziela Zwykła – 2 października 2022

1.Dzisiejsza niedziela jest 27 Niedzielą Zwykłą, z racji I niedzieli miesiąca po każdej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj na Mszy o godz. 10.30 dzieci komunijne z rąk swoich rodziców otrzymają poświęcone różańce. Zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 12.00. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.30. Serdecznie witamy Parafian i Gości w naszym kościele i Parafii.

2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – św. Franciszka z Asyżu, środa – św. Faustyny Kowalskiej, piątek – NMP Różańcowej

3. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Obowiązkowo zapraszamy dzieci komunijne i kandydatów do bierzmowania.

4. W poniedziałek po wieczornej Mszy spotkanie wszystkich chętnych, którzy chcą czytać w czasie liturgii lub posługiwać. Zachęcamy do śpiewania w chórze parafialnym.

5. We wtorek o godz. 16.00 spotkanie dzieci komunijnych ze szkoły nr 1.

6. We wtorek na Mszy o godz. 18.00 będziemy gościć Dyrektora Wydziału Katechetycznego Legnickiej Kurii Biskupiej ks. dra Jarosława Kowalczyka, po Mszy spotkanie Zespołu Katechetycznego dekanatu bogatyńskiego.

7. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po wieczornej Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII, zapraszamy osoby dorosłe, które chcą się przygotowywać do bierzmowania.

8. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca, w czwartek o godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe poprowadzi Grupa Przyjaciół Seminarium, po Mszy spotkanie w sali na plebani, w piątek okazja do spowiedzi od 17.30.

9. W piątek z racji dnia Matki Bożej Różańcowej Nabożeństwo Różańcowe poprowadzi Żywy Różaniec, po wieczornej Mszy św. spotkanie Koła Żywego Różańca w sali na plebani.

10. Studentom rozpoczynającym nowy rok akademicki życzymy darów Ducha św. i opieki Matki Bożej.

11. Dziękujemy rodzinom z ul. Białogórskiej 7,9,11,13, które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. Białogórskiej 15,17,19. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. o godz. 9.00.