XXX Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna 24 października 2021

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na cele misyjne. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.30. Serdecznie witamy Gości w naszej Parafii i mieście.

2. Kalendarz liturgiczny na bieżący tydzień: czwartek – Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30, zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

4. We wtorek zapraszamy na wieczorną Mszę kandydatów do bierzmowania z klasy VI, po Mszy św. spotkanie.

5. We wtorek o godz. 16.00 spotkanie dzieci komunijnych. Po wieczornej Mszy św. spotkanie rodziców tych dzieci.

6. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po wieczornej Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VII.

7. W sobotę na godz. 10.00 spotkanie w salce na plebani kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów.

8. W przyszłą niedzielę 31 października po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się „Bal Wszystkich Świętych”, prosimy dzieci i rodziców o przygotowanie strojów Świętych dla dzieci na Mszę św., a po Mszy spotkanie „Świętych” w Sali na plebani.

9. Informujemy, że 6 listopada 2021 r. odbędzie się Pielgrzymka mieszkańców MiG Bogatynia na Jasną Górę. Będziemy modlić się o pomyślne rozwiązanie sporu kompleksu Turów. W intencji Pracowników Kopalni i El. Turów oraz ich Rodzin. Naszą modlitwą ogarniemy mieszkańców Miasta i Gminy Bogatynia. Koszt pielgrzymki 20 zł. Szczegóły Pielgrzymki na plakacie w gablotce.

10. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, zachęcamy naszych Parafian do modlitwy za zmarłych. Na stoliku wyłożone są kartki wypominkowe. Początek Nabożeństwa Wypominkowego według ulic od 2 XI.

11. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z Osiedla Orła Białego 22,24,26 i 28. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. o godz. 9.00.