XXIX niedziela zwykła – misyjna – 21 października 2018

 

 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na cele misyjne. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.30. Dzisiaj liczymy wiernych w kościele. Serdecznie witamy Gości w naszej Parafii i mieście.

 

 1. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – św. Jana Pawła II papieża.

 

 1. W dniu dzisiejszym odbywają się wybory samorządowe, zachęcamy Parafian do wzięcia udziału w wyborach w duchu odpowiedzialności za nasze Miasto i Gminę.

 

 1. W poniedziałek 22 X o godz. 18.00 Nabożeństwo do św. Rity. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli św. Rity, po Mszy tradycyjnie poświęcimy róże i adoracja relikwii św. Rity. W tym dniu różaniec o godz. 17.30 poprowadzi Grupa Modlitewna św. Rity, po różańcu koronka do św. Rity.

 

 1. We wtorek 23 października o godz. 17.30 Różaniec ze św. o. Pio prowadzony przez Grupę Modlitewną św. o. Pio, w trakcie nabożeństwa będą czytane prośby i podziękowania do św. o. Pio.

 

 1. We wtorek o godz. 15.30 spotkanie dzieci komunijnych.

 

 1. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci komunijne zapraszamy obowiązkowo.

 

 1. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej, a po Mszy św. spotkanie Koła Biblijnego.

 

 1. W czwartek po Mszy św. o 18.00 spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów.

 

 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VI w piątek o godz. 18.00.

 

 1. W sobotę o godz. 12.00 w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP uroczysta Msza św. z okazji 150 rocznicy powstania Parafii i konsekracji kościoła.

 

 1. W sobotę na godz. 10.00 spotkanie scholii w salce na plebani.

 

 1. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będą zbierane do puszek ofiary na Wyższe legnickie Seminarium Duchowne.

 

 1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, zachęcamy naszych Parafian do modlitwy za zmarłych. Na stoliku wyłożone są kartki wypominkowe. Początek Nabożeństwa Wypominkowego według ulic od 2 XI.

 

 1. Trwają prace remontowe przy kaplicy na ogrodzie plebani. Zamówiliśmy tablicę kamienną upamiętniającą 40 rocznicę wyboru Jana Pawła II i 100 /setną/ rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, tablica zostanie poświęcona 11 listopada. Dziękujemy Parafianom za wszelką pomoc i ofiary na remont w wysokości 1950 zł. Bóg zapłać za wszelkie dobro.

 

 1. Dziękujemy rodzinom z ul. Chopina od 1 do 11 które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. Chopina 14 do 18 Sprzątanie w sobotę po Mszy św. o godz. 9.00.