XVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021

1.Dzisiejsza niedziela jest XVII Niedzielą Zwykłą. W dniu dzisiejszym obchodzimy dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w naszej Ojczyźnie i w Europie, po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym, wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za pomoc. Dzisiaj z racji św. Krzysztofa po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Serdecznie witamy Parafian i Gości w naszym kościele.

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – Świętych Joachima i Anny, sobota – św. Ignacego z Loyoli.

3. Parafialny Zespół Caritas zaprasza rodziny objęte Programem Pomocy po odbiór żywności we wtorek i środę w godzinach od 16.00 do 17.00.

4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek wyrusza z Legnicy 29 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, która potrawa do 7 sierpnia. Codziennie będziemy polecać pielgrzymów wstawiennictwu Matki Bożej.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 Zmiana Tajemnic Różańcowych.

7. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego wypoczynku, a podróżującym polecamy szczególnej opiece Matki Bożej i św. Krzysztofa patrona kierowców.

8. Dziękujemy Parafianom za wsparcie finansowe Parafii w wysokości 1830 zł. Bóg zapłać za wszelkie dobro.

9. Dziękujemy rodzinom z ul. Chopina 11 do 17, które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. Chopina 18 do 21. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. o godz. 9.00.