VI Niedziela Zwykła – 16 lutego 2020.

1.Dzisiejsza niedziela jest VI Zwykłą, Msze św. jak w każdą niedzielę. Serdecznie witamy Gości w naszym kościele i Parafii.

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – Dzień Imienin ks. Biskupa Zbigniewa Kiernikowskiego, otoczmy Szanownego Solenizanta naszą modlitwą, sobota – Święto Katedry św. Piotra Apostoła.

3. W sobotę 22 lutego o godz. 18.00 Nabożeństwo do św. Rity, przed Mszą Koronka do św. Rity, tradycyjnie po Mszy św. poświecenie róż i adoracja relikwii św. Rity. Serdecznie zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 nabożeństwo do św. o. Pio, po Mszy św. spotkanie Grupy Modlitewnej o. Pio na plebani.

5. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Możemy 1% od dochodu przeznaczyć na rzecz naszej Parafii poprzez Caritas Diecezji Legnickiej. Należy wpisać w odpowiedniej rubryce: Caritas Diecezji Legnickiej KRS 0000221535, a w rubryce – cel szczegółowy: Parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Bogatyni. Szczegółowe informacje są na karteczkach na stoliku za ławkami.

6. Trwają prace remontowe w dużej sali katechetycznej na plebani. Prosimy Parafian o wsparcie wykonanych dwóch ostatnich inwestycji: remontu kompleksowego dzwonów i schodów do części katechetycznej. Dziękujemy Parafianom za pomoc finansową na cele remontowe w wysokości 1100 zł. Bóg zapłać za wszelkie dobro i prosimy o dalsze wsparcie.

7. Wszystkim wypoczywającym na feriach zimowych i urlopach życzymy dobrego odpoczynku.

8. Nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych rozpoczną się 29 lutego w sobotę Mszą św. o godz. 18.00.

9. Dziękujemy rodzinom z ul. Chopina 11 do 17, które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. Chopina 18 do 24. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. o godz. 9.00.