XXVI Niedziela Zwykła – 26 września 2021

1.Dzisiejsza niedziela jest 26 Niedzielą Zwykłą, Msze św. jak w każdą niedzielę. Serdecznie witamy Parafian i Gości w naszym kościele i Parafii.

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – św. Wincentego a Paulo, wtorek – św. Wacława, środa – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, czwartek – św. Hieronima, piątek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, sobota – św. Aniołów Stróżów.

3. Od piątku przez cały październik o godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Dzieci komunijne zapraszamy obowiązkowo.

4. Próba przed bierzmowaniem w poniedziałek po wieczornej Mszy o godz. 18.30.

5. We wtorek o godz. 16.00 spotkanie dzieci komunijnych w kościele.

6. W czwartek 30 września o godz. 18.00 Uroczystość Bierzmowania w naszym kościele. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. Prałat Robert Kristman, wikariusz generalny. Spowiedź dla kandydatów, świadków i rodzin w środę o godz. 17.00.

7. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00, w sobotę o godz. 8.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec. Po Mszy o 9.00 odwiedziny chorych.

8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci komunijne z rąk swoich rodziców otrzymają poświęcone różańce.

9. Przyjmujemy zapisy na Pielgrzymkę Żywego Różańca i wszystkich chętnych do Krzeszowa w dniu 2 października w sobotę. Szczegółowy program Pielgrzymki wywieszony jest w gablotce. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Wyjazd uzależniamy od ilości chętnych.

10. Studentom rozpoczynającym nowy rok akademicki życzymy darów Ducha św.

11. Dziękujemy Parafianom za wsparcie finansowe Parafii w wysokości 1650 PLN. Bóg zapłać za wszelkie dobro.

12. Dziękujemy rodzinom z osiedla Orła Białego od 1 do 7, które sprzątały kościół. O przygotowanie kościoła prosimy rodziny z osiedla Orła Białego od 9 do 15. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. o godz. 9.00.