V Niedziela Wielkanocna – 19 maja 2019.

1.Dzisiejsza niedziela jest V Wielkanocną, Msze św. jak w każdą niedzielę. Bardzo serdecznie witamy Gości w naszym kościele i Parafii, Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

2. Kalendarz liturgiczny na bieżący tydzień: środa – św. Rity z Cascii, piątek – NMP Wspomożycielki Wiernych

3. Od dzisiaj do końca miesiąca Nabożeństwo majowe o godz. 17.30, serdecznie zapraszamy.

4. Próba przed bierzmowaniem we wtorek o godz. 18.00, egzamin dla kandydatów do bierzmowania w czwartek po wieczornej Mszy św.

5. W środę 22 maja o godz. 18.00 Nabożeństwo do św. Rity. Zapraszamy Parafian i Gości. Przed Mszą Koronka do św. Rity, a po Mszy św. tradycyjnie poświęcimy róże i będziemy adorować relikwie św. Rity.

6. Parafialny Zespół Caritas zaprasza rodziny objęte Programem Pomocy po odbiór żywności w środę i czwartek w godzinach od 16.00 do 17.00.

7. W czwartek o godz. 17.00 Nabożeństwo do św. o. Pio prowadzone przez Grupę Modlitewną św. o. Pio. Serdecznie zapraszamy.

8. W przyszłą niedzielę 26 maja przypada Dzień Matki, na każdej Mszy św. będziemy się modlić w intencji wszystkich matek.

9. Polecajmy w naszych modlitwach diakonów Tomasza Piątkowskiego z Bogatyni i Romana Charkota, którzy odprawiają tygodniowe rekolekcje przed święceniami kapłańskimi. Za tydzień o godz. 12.30 w Parafii św. Marii Magdaleny w Bogatyni Msza św. prymicyjna ks. Tomasza.

10. Prosimy osoby zainteresowane o odbiór PIT – ów.

11. Pomagając dzieciom w krajach misyjnych prosimy o dostarczenie do Parafii do końca maja niepotrzebnych szat liturgicznych do I Komunii św. dla chłopców i dziewczynek.

12. Rozpoczęliśmy kolejny etap prac remontowych w części katechetycznej plebani. Dziękujemy Parafianom za ofiary na cele remontowe w wysokości 2550 zł. W poniedziałek na godz. 8.00 zapraszamy mężczyzn do pomocy w pracach remontowych.

13. Dziękujemy rodzinom z ul. Traugutta i Sportowej które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. 1- Maja, Alei Żytawskiej i Andersa. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. o godz. 9.00.