XX niedziela zwykła – 19 sierpnia 2018

  1. Dzisiejsza niedziela jest XX Niedzielą Zwykłą i kolejną miesiąca sierpnia. Msze św. jak w każdą niedzielę. Serdecznie witamy Gości przybyłych do naszej parafii i miasta.
  1. Kalendarz liturgiczny na bieżący tydzień: poniedziałek – św. Bernarda, wtorek – św. Piusa X papieża, środa – NMP Królowej, piątek – Święto św. Bartłomieja. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 Msza św. Odpustowa w kościele w Działoszynie.
  1. Za tydzień w niedzielę przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.
  1. W środę o godz. 18.00 Nabożeństwo do św. Rity. Tradycyjnie po Mszy św. poświęcenie róż i adoracja relikwii św. Rity. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Parafian i Gości.
  1. W czwartek 23 sierpnia o godz. 17.30 Nabożeństwo do św. o. Pio. Zapraszamy Grupę Modlitewną i wszystkich czcicieli św. o. Pio.
  1. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego odpoczynku.
  1. Zakończyliśmy remont mieszkania wikariuszowskiego. Trwają prace przy parkingu, zostały odkryte i udrożnione studzienki do wody opadowej na parkingu, dziękujemy naszym Wodociągom za pomoc. Dziękujemy Parafianom za wsparcie finansowe w wysokości 1610 zł. Bóg zapłać za wszelkie dobro i prosimy o dalsze wsparcie prowadzonych prac.
  1. Dziękujemy nielicznym rodzinom z ul. Skłodowskiej, które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. Włókienniczej i Białogórskiej od 1 do stadionu. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. o godz. 9.00.